NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ - LOGISZTIKUS

A Kecskeméti Konzerv Kft. a Szolnoki út 35. alatt lévő telephelyére, határozatlan időre

Nemzetközi fuvarszervező - Logisztikus

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Kecskeméti Konzerv Kft. által gyártott zöldségkonzerv termékek logisztikai, fuvarozási feladatainak ellátása az EU-s és EU-n kívüli piacokon
  • Szerződés előkészítés, tárgyalás és napi kapcsolattartás a szállítmányozóinkkal
  • Szükség esetén új szállítmányozó cégek felkutatása, a szállítmányozási piac változásainak figyelemmel kisérése
  • Kamionok, konténerek rendelése a napi/heti kiszállítási igények alapján, csereraklapok kezelése és nyilvántartása
  • Napi kapcsolattartás a vevőink központi raktáraival, időablakok foglalása
  • Szállítmányozással kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi osztály kollégáival és saját raktárunk vezetőivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú és/vagy szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes német és középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási képesség
  • Képes csapatban és önállóan is teljesíteni (erős önmotivációs képesség)
  • FMCG területen vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Microsoft Office felhasználói ismerete
  • Célorientált gondolkodás
  • Min. 2-3 év tapasztalat hasonló területen

Amit nyújtani tudunk:

  • Dinamikusan fejlődő, többségi magyar tulajdonban levő vállalat
  • Motivált, nagy tapasztalattal rendelkező munkatársak, erős csapatszellem
  • A szervezet méretéből adódóan, gyors döntéshozatal minden területen
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: notebook, telefon
  • Munkavégzéshez kapcsolódó költségtérítés (a cég belső szabályai szerint)
  • Képzési lehetőségek

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelentkezni lehet: info@kkkft.hu e-mail címen a munkakör megnevezésével, valamint egy önéletrajz és az elérhetőségek megadásával.

Kapcsolat

Szigorúan ellenőrzött, jóváhagyott beszállítói körrel rendelkezünk, biztosítjuk az összes beérkezett nyersanyag tétel nyomonkövethetőségét a gyártás minden fázisában. Vállalatunk elkötelezettségét bizonyítja az auditoknak való megfelelés, rendelkezünk IFS, BRC és GMO mentes termék tanúsítvánnyal.

Elérhetőségek