ÁLLÁSAJÁNLATOK

A Kecskeméti Konzerv Kft. felvételt hirdet határozott idejű szerződéssel, 2021. májusi illetve júniusi kezdéssel

Konzervipari szakmunka
változó konzervipari munka végzésére (betanított munka)
és targoncavezető munkakörbe
három műszakos munkarendben

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de várjuk pályakezdők jelentkezéseit is.

3 műszakos munkarend vállalása alapfeltétel!

A jelentkezéseket Nagykőrös, Tiszakürt, Kunszentmárton, Orgovány, Szabadszállás, Izsák környékéről is várjuk, saját buszjáratunkkal biztosítjuk a munkába járást.

Érdeklődni:
Mécsné Edit Tel.: 76/546-080
Csorba Edit 76/546-081

Jelentkezéseket személyesen a Kecskemét, Szolnoki út 35. vagy a munka@kkkft.hu e-mail címre is várjuk

Kapcsolat

Szigorúan ellenőrzött, jóváhagyott beszállítói körrel rendelkezünk, biztosítjuk az összes beérkezett nyersanyag tétel nyomonkövethetőségét a gyártás minden fázisában. Vállalatunk elkötelezettségét bizonyítja az auditoknak való megfelelés, rendelkezünk IFS, BRC és GMO mentes termék tanúsítvánnyal.

Elérhetőségek